LINE Add Friend (1.0.0) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Language
ru: Язык

en: Normal
ru: Нормальный

en: English
ru: Английский

en: Japanese
ru: Японский

en: Button size
ru: Размер кнопки

en: Thai
ru: Тайский

en: Social Media
ru: Социальные сети
