Lingo24 Translation Provider (1.0.0) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: File
kn: ಕಡತ

en: none
kn: ಯಾವುದು ಇಲ್ಲ

en: Import
kn: ಆಮದು

en: Domain
kn: ಡೊಮೈನ್

en: Environment
kn: ವಾತಾವರಣ

en: Service
kn: ಸೇವೆ
