Lingo24 Translation Provider (1.0.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: File
tr: Dosya

en: none
tr: hiçbiri

en: Import
tr: İçeri aktar

en: Domain
tr: Etki alanı

en: Live
tr: Live (canlı)
