Lingo24 Translation Provider (1.1.0) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: File
sv: Fil

en: none
sv: ingen

en: Import
sv: Importera

en: Client ID
sv: Klient ID

en: Domain
sv: Domän

en: Environment
sv: Miljö

en: Service
sv: Tjänst
