Lingo24 Translation Provider (1.1.1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: File
ar: ملف

en: none
ar: لا شيء

en: Import
ar: استيراد

en: Domain
ar: النطاق

en: Live
ar: مباشر
