Lingo24 Translation Provider (1.1.1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: File
da: Fil

en: none
da: ingen

en: Import
da: Importér

en: Client ID
da: Klient ID

en: Domain
da: Domæne

en: Live
da: Eksisterende
