Lingo24 Translation Provider (1.1.1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: File
gl: Ficheiro

en: none
gl: ningún

en: Import
gl: Importar

en: Domain
gl: Dominio

en: Live
gl: Vista previa

en: Service
gl: Servizo
