Lingo24 Translation Provider (1.0.0) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: File
pt: Arquivo

en: none
pt: nenhum

en: Import
pt: Importar

en: Client ID
pt: ID do Cliente

en: Demo
pt: Demonstração

en: Domain
pt: Domínio

en: Environment
pt: Ambiente

en: Live
pt: Ao Vivo

en: Service
pt: Serviço
