Ray Enterprise Translation (11.0.1) - en to mn translation catalogue (52 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Title
mn: Гарчиг

en: Next
mn: Дараах

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: enabled
mn: идэвхижсэн

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Content
mn: Агуулга

en: disabled
mn: идэвхжээгүй

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Language
mn: Хэл

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Administration
mn: Удирдлага

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Download
mn: Татах

en: Login
mn: Нэвтрэх

en: Advanced options
mn: Дэлгэрэнгүй сонголтууд

en: Edit
mn: Засварлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Country
mn: Улс

en: Weight
mn: Жин

en: The configuration options have been saved.
mn: Тохиргоо хадгалагдлаа.

en: Parent
mn: Эх

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Save
mn: Хадгалах

en: Default
mn: Анхны утга

en: View
mn: Харах

en: Modules
mn: Модиулууд

en: Region
mn: Бүс

en: Upload
mn: Оруулах

en: Error
mn: Алдаа

en: All
mn: Бүгд

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Add content
mn: Агууламж нэмэх

en: Configuration saved.
mn: Тохиргоо хадгалагдсан

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Locale
mn: Локале

en: Code
mn: Код

en: Profile
mn: Хувийн тохиргоо

en: Save settings
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Themes
mn: Сайтын дизайнууд

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр

en: Locked
mn: Цоожлогдсон

en: Translate
mn: Орчуулах

en: All languages
mn: Бүх хэлнүүд

en: Dashboard
mn: Самбар
