Ray Enterprise Translation (11.0.2) - en to hu translation catalogue (123 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Title
hu: Cím

en: Next
hu: Következő

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: enabled
hu: engedélyezett

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Content
hu: Tartalom

en: Group
hu: Csoport

en: disabled
hu: tiltott

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Language
hu: Nyelv

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Administration
hu: Adminisztráció

en: Action
hu: Művelet

en: Logging
hu: Naplózás

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Resources
hu: Erőforrások

en: Download
hu: Letölt

en: Login
hu: Bejelentkezés

en: Advanced options
hu: Haladó lehetőségek

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Country
hu: Ország

en: Weight
hu: Súly

en: The configuration options have been saved.
hu: A beállítások mentése megtörtént.

en: Parent
hu: Szülő

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: Label
hu: Címke

en: Save
hu: Mentés

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: View
hu: Megtekintés

en: Modules
hu: Modulok

en: Refresh
hu: Frissítés

en: Region
hu: Régió

en: Status:
hu: Állapot:

en: ID
hu: Azonosító

en: Upload
hu: Feltöltés

en: Content type
hu: Tartalomtípus

en: Error
hu: Hiba

en: All
hu: Mind

en: Active
hu: Aktív

en: Add content
hu: Tartalom hozzáadása

en: Configuration saved.
hu: A beállítások el lettek mentve.

en: Published
hu: Közzétéve

en: Filter
hu: Szűrő

en: Locale
hu: Honosítás

en: Fields
hu: Mezők

en: User Interface
hu: Felhasználói felület

en: Thumbnail
hu: Bélyegkép

en: Current
hu: Jelenlegi

en: Code
hu: Kód

en: Inactive
hu: Inaktív

en: Channel
hu: Csatorna

en: Profile
hu: Profil

en: Save settings
hu: Beállítások mentése

en: Updated date
hu: Frissítési dátum

en: Pending
hu: Függőben

en: Manual
hu: Kézi

en: Source
hu: Forrás

en: Community
hu: Közösség

en: Entity
hu: Entitás

en: Themes
hu: Sminkek

en: Translations
hu: Fordítások

en: Multilingual
hu: Többnyelvű

en: Unpublished
hu: Rejtett

en: Automatic
hu: Automatikus

en: Content Type
hu: Tartalomtípus

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Translation
hu: Fordítás

en: Debug
hu: Hibakeresés

en: Request
hu: Felkérés

en: Profiles
hu: Profilok

en: Country Code
hu: Országkód

en: Cancelled
hu: Visszavonva

en: Execute
hu: Végrehajt

en: Contributed modules
hu: Közösségi modulok

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Locked
hu: Zárolt

en: Account
hu: Saját adatok

en: Contact Email
hu: Kapcsolattartó e-mail

en: Preferences
hu: Beállítások

en: Translate
hu: Fordítás

en: Not enabled
hu: Nincs engedélyezve

en: Profile Name
hu: Profilnév

en: Importing
hu: Importálás

en: Bundle
hu: Mezőköteg

en: All languages
hu: Az összes nyelv

en: Config
hu: Beállítás

en: Dashboard
hu: Irányítópult

en: Source language
hu: Forrás nyelve

en: In Progress
hu: Folyamatban

en: Ready
hu: Kész

en: Content moderation
hu: Tartalommoderáció

en: Elements
hu: Elemek

en: Delete content
hu: Tartalom törlése

en: Moderation state
hu: Moderációs állapot

en: Edited
hu: Szerkesztve

en: Entity ID
hu: Entitás azonosítója

en: Translation Jobs
hu: Fordítási munkák

en: Translation Management
hu: Fordításkezelés

en: Translation Settings
hu: Fordítási beállítások

en: The profile has been deleted.
hu: A profil törlése megtörtént.

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
hu: Egy egyedi, programok által használt név. Csak kisbetűt, számot és aláhúzást tartalmazhat.

en: Download translations
hu: Fordítások letöltése

en: Delete all translations
hu: Minden fordítás törlése

en: Delete translation
hu: Fordítás törlése

en: Import of string "%string" was skipped because of disallowed or malformed HTML.
hu: „%string” importálása kihagyva nem megengedett HTML elem vagy hibás formázás miatt.

en: Language Code
hu: Nyelvkód

en: Delete translations
hu: Fordítások törlése

en: Language detection and selection
hu: Nyelv észlelése és kiválasztása

en: Simple configuration
hu: Egyszerű beállítás

en: The machine-readable name must be unique, and can only contain lowercase letters, numbers, and underscores. Additionally, it can not be the reserved word "custom".
hu: A programok által használt névnek egyedinek kell lennie és csak az angol ábécé kisbetűit, számokat és alulvonást tartalmazhat. Továbbá a foglalt „custom” szó sem használható.

en: The source language from which this translation was created.
hu: A forrásnyelv melyről a fordítás történt.

en: Content entity type ID
hu: Tartalmi entitástípus azonosítója

en: Content entity ID
hu: Tartalomentitás azonosítója

en: Toggle Actions
hu: Műveletek bekapcsolása

en: Drupal Community Support
hu: Segítség a Drupal közösségtől
