Ray Enterprise Translation (11.0.3) - en to lt translation catalogue (85 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Next
lt: Kitas

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: enabled
lt: įjungta

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Content
lt: Turinys

en: Group
lt: Grupė

en: disabled
lt: išjungtas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Language
lt: Kalba

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Administration
lt: Administravimas

en: Action
lt: Veiksmas

en: Logging
lt: Užrašoma

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Login
lt: Prisijungti

en: Advanced options
lt: Daugiau nuostatų

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Country
lt: Šalis

en: Weight
lt: Svoris

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Parent
lt: Tėvinis

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Modules
lt: Moduliai

en: Refresh
lt: Atnaujinti

en: Region
lt: Sritis

en: Status:
lt: Būsena:

en: Upload
lt: Įkelti

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Error
lt: Klaida

en: All
lt: Visi

en: Active
lt: Aktyvus

en: Add content
lt: Pridėti turinį

en: Configuration saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Locale
lt: Lokalė

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Thumbnail
lt: Miniatūra

en: Current
lt: Dabartinis

en: Code
lt: Kodas

en: Inactive
lt: Neaktyvus

en: Profile
lt: Profilis

en: Save settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: Updated date
lt: Atnaujinta data

en: Pending
lt: Laukiama

en: Source
lt: Šaltinis

en: Entity
lt: Esybė

en: Themes
lt: Temos

en: Translations
lt: Vertimai

en: Multilingual
lt: Daugiakalbystė

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Content Type
lt: Turinio tipas

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Translation
lt: Vertimas

en: Debug
lt: Derinimas

en: Profiles
lt: Profiliai

en: Cancelled
lt: Atšaukta

en: Execute
lt: Vykdyti

en: Contributed modules
lt: Pateikti modulių

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Locked
lt: Užrakinta

en: Account
lt: Paskyra

en: Translate
lt: Versti

en: Not enabled
lt: Neįjungta

en: Bundle
lt: Paketas

en: All languages
lt: Visos kalbos

en: Dashboard
lt: Darbastalis

en: Elements
lt: Elementai

en: Delete content
lt: Pašalinti turinį

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
lt: Unikalus mašinoms suprantamas tekstas. Gali būt sudarytas tik iš mažųjų raidžių, skaičių ir pabraukimų.

en: Delete all translations
lt: Pašalinti visus vertimus
