Lingotek Translation (3.0.0) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Next
az: İrəli

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Language
az: Dil
