Lingotek Translation (3.2.0) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Label
ar: التسمية

en: Modules
ar: الوحدات

en: Source
ar: المصدر

en: Themes
ar: الحلل

en: Profiles
ar: ملفات المستخدمين

en: Machine name
ar: الاسم الآلي
