Lingotek Translation (3.2.0) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Label
bs: Oznaka

en: Modules
bs: Moduli

en: Source
bs: Izvor

en: Themes
bs: Teme

en: Profiles
bs: Profili
