Lingotek Translation (3.2.0) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Label
ca: Etiqueta

en: Modules
ca: Mòduls

en: Source
ca: Font

en: Themes
ca: Temes

en: Translations
ca: Traduccions

en: Profiles
ca: Perfils

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Import of string "%string" was skipped because of disallowed or malformed HTML.
ca: S'ha omès la importació de la cadena " %string" a causa de l'HTML no permès o mal format.
