Lingotek Translation (3.2.0) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Label
da: Etiket

en: Modules
da: Moduler

en: Source
da: Kilde

en: Themes
da: Temaer

en: Translations
da: Oversættelser

en: Profiles
da: Profiler

en: Contributed modules
da: Tredjepartsmoduler

en: Machine name
da: Internt navn

en: Import of string "%string" was skipped because of disallowed or malformed HTML.
da: Sprang over import af tekststrengen "%string" på grund af forbudt eller misdannet HTML.
