Lingotek Translation (3.2.0) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Label
el: Ετικέτα

en: Modules
el: Μονάδες

en: Source
el: Πηγή

en: Themes
el: Θεματικές παραλλαγές

en: Translations
el: Μεταφράσεις

en: Profiles
el: Προφίλ χρηστών

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής
