Lingotek Translation (3.2.0) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: This action cannot be undone.
es: Esta acción no se puede deshacer.

en: Label
es: Etiqueta

en: Modules
es: Módulos

en: Source
es: Origen

en: Themes
es: Temas

en: Translations
es: Traducciones

en: Profiles
es: Perfiles

en: Contributed modules
es: Módulos de terceros

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: Import of string "%string" was skipped because of disallowed or malformed HTML.
es: Importación del texto "%string" se omitió debido a HTML no permitido o mal formado.
