Lingotek Translation (3.2.0) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Label
et: Nimetus

en: Modules
et: Moodulid

en: Source
et: Allikas

en: Themes
et: Teemad

en: Translations
et: Tõlked

en: Profiles
et: Profiilid

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Import of string "%string" was skipped because of disallowed or malformed HTML.
et: Stringi "%string" importi ei teostatud lubamatu või katkise HTML-i tõttu.
