Lingotek Translation (3.2.0) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Label
gl: Etiqueta

en: Modules
gl: Módulos

en: Source
gl: Orixe

en: Themes
gl: Temas

en: Translations
gl: Traduccións

en: Profiles
gl: Perfiles

en: Machine name
gl: Nome de sistema
