Lingotek Translation (3.2.0) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: This action cannot be undone.
id: Tindakan ini tidak bisa dikembalikan.

en: Modules
id: Modul

en: Source
id: Sumber

en: Themes
id: Tema

en: Translations
id: Terjemahan

en: Profiles
id: Profil

en: Machine name
id: Nama mesin
