Lingotek Translation (3.2.0) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: Label
ja: ラベル

en: Modules
ja: モジュール

en: Source
ja: ソース

en: Themes
ja: テーマ

en: Translations
ja: 翻訳

en: Profiles
ja: プロフィール

en: Contributed modules
ja: 拡張モジュール

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: Import of string "%string" was skipped because of disallowed or malformed HTML.
ja: 許可されていないか危険な HTML が含まれているため、文字列 "%string" のインポートをスキップしました。
