Lingotek Translation (3.2.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Label
ne: लेबल

en: Modules
ne: मोड्यूलहरू

en: Source
ne: स्रोत

en: Themes
ne: आवरणहरू
