Lingotek Translation (3.2.0) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Label
nn: Etikett

en: Modules
nn: Modular

en: Themes
nn: Utsjånadsmal

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
