Lingotek Translation (3.2.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Label
fa: برچسب

en: Modules
fa: ماژول‌ها

en: Source
fa: منبع

en: Themes
fa: پوسته‌ها

en: Machine name
fa: نام دستگاه
