Lingotek Translation (3.2.0) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: Label
ru: Метка

en: Modules
ru: Модули

en: Source
ru: Источник

en: Themes
ru: Темы оформления

en: Translations
ru: Переводы

en: Profiles
ru: Профили

en: Contributed modules
ru: Участвующие модули

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Import of string "%string" was skipped because of disallowed or malformed HTML.
ru: Импорт строки "%string" не выполнен из-за недопустимого или повреждённого HTML.
