Lingotek Translation (3.2.0) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Label
sk: Označenie

en: Modules
sk: Moduly

en: Source
sk: Zdroj

en: Themes
sk: Témy vzhľadu

en: Translations
sk: Preklady

en: Profiles
sk: Profily

en: Machine name
sk: Strojový názov
