Lingotek Translation (3.2.0) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Label
sv: Etikett

en: Modules
sv: Moduler

en: Source
sv: Källa

en: Themes
sv: Teman

en: Translations
sv: Översättningar

en: Profiles
sv: Profiler

en: Contributed modules
sv: Bidragna moduler

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Import of string "%string" was skipped because of disallowed or malformed HTML.
sv: Import av sträng "%string" hoppades över på grund av otillåten eller felaktig HTML.
