Lingotek Translation (3.2.0) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: This action cannot be undone.
ta: இச்செயல் மீளத் திருத்தப்பட முடியாதது.

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Modules
ta: மாட்யூல்கள்

en: Source
ta: மூலம்

en: Themes
ta: தீம்கள்

en: Profiles
ta: விளக்கவிபரங்கள்

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்
