Lingotek Translation (3.2.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Label
ug: بەلگە

en: Modules
ug: مودۇللار

en: Source
ug: مەنبە

en: Themes
ug: ئۇسلۇبلار
