Lingotek Translation (3.4.0) - en to bo translation catalogue (70 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Next
bo: འོག་མ

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: enabled
bo: ནུས་ཡོད་བསྒྱུར་ཚར་བ

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Group
bo: ཁག

en: disabled
bo: ནུས་མེད་བཟོས་འདུག

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Administration
bo: དོ་དམ

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Resources
bo: ཐོན་ཁུངས

en: Download
bo: ཚུར་ལེན

en: Login
bo: ནང་འཇུག

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Country
bo: རྒྱལ་ཁབ།

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: The configuration options have been saved.
bo: སྒྲིག་འགོད་ཀྱི་གདམ་ཚན་ཉར་ཚགས་བྱས་ཟིན།

en: Parent
bo: རིམ་པ་གོང་མ

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Modules
bo: མ་དཔེ

en: Refresh
bo: གསར་འདོན

en: Region
bo: གནས་ཁུལ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Upload
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: All
bo: ཡོངས

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Add content
bo: ནང་དོན་ཁ་སྣོན

en: Configuration saved.
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས་བྱས་ཚར།

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Locale
bo: རང་ལུགས

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Thumbnail
bo: བསྡུས་རིས།

en: Current
bo: མིག་སྔར

en: Code
bo: ཨང་རྟགས

en: Profile
bo: ངོ་སྤྲོད

en: Save settings
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Updated date
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་པའི་དུས

en: Pending
bo: ཞིབ་བཤེར་བྱེད་པ་སྒུག་པ།

en: Source
bo: ཁུངས

en: Entity
bo: དངོས་གཞི

en: Themes
bo: བརྗོད་གཞི

en: Translations
bo: ཡིག་སྒྱུར

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Translation
bo: ཡིག་སྒྱུར

en: Profiles
bo: ངོ་སྤྲོད

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Locked
bo: ཟྭ་བརྒྱབ་ཟིན

en: Account
bo: ཐོ་ཁོངས

en: Translate
bo: ཡིག་བསྒྱུར་བྱེད

en: Importing
bo: ནང་འདྲེན་བྱེད་བཞིན་པའི་སྒང་།

en: All languages
bo: སྐད་རིགས་ཡོངས

en: Dashboard
bo: ཆ་འཕྲིན་ངོས

en: Entity ID
bo: དངོས་གཟུགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས
