Lingotek Translation (3.4.0) - en to kk translation catalogue (50 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Title
kk: Атауы

en: Next
kk: Келесі

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: enabled
kk: қосулы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Content
kk: Контент

en: disabled
kk: рұқсат етілмеген

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Language
kk: Тіл

en: Enable
kk: Қосылған

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Administration
kk: Әкімшілік

en: Action
kk: Әрекет

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Download
kk: Жүктеу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Weight
kk: Салмағы

en: The configuration options have been saved.
kk: Конфигурация сақталды

en: Parent
kk: Ата-ана

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: Default
kk: Стандартты

en: Modules
kk: Модульдер

en: Region
kk: Аумақ

en: Upload
kk: Жүктеу

en: Error
kk: Қате

en: All
kk: Барлық

en: Active
kk: Белсенді

en: Add content
kk: Контент қосу

en: Configuration saved.
kk: Конфигурация сақталды.

en: Published
kk: Жарияланған

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Locale
kk: Тіл

en: Fields
kk: Өрістер

en: Code
kk: Коды

en: Profile
kk: Профиль

en: Save settings
kk: Теңшелімдерді сақтау

en: Themes
kk: Темалар

en: Profiles
kk: Профильдер

en: Account
kk: Есеп

en: Translate
kk: Аудару

en: All languages
kk: Барлық тілдер
