Lingotek Translation (3.4.0) - en to os translation catalogue (32 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Title
os: Сæр

en: Next
os: Дарддæр

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Content
os: Мидис

en: Group
os: Къорд

en: disabled
os: хицæн у

en: Cancel
os: Аппар

en: Language
os: Æвзаг

en: Enable
os: Сиу кæн

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Administration
os: Разамынад

en: Action
os: Архайд

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Download
os: Рахæсс

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Reset
os: Раздæрау

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Weight
os: Уæз

en: The configuration options have been saved.
os: Амонæнтæ фыст сты.

en: Parent
os: Ныййарæг

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан

en: Save
os: Ныффысс

en: Default
os: Æнæивд

en: Modules
os: Модултæ

en: Refresh
os: Сног кæн
