Ray Enterprise Translation (3.4.2) - en to he translation catalogue (84 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Title
he: כותרת

en: Next
he: הבא

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: enabled
he: פעיל

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Content
he: תוכן

en: Group
he: קבוצה

en: disabled
he: מושבת

en: Cancel
he: ביטול

en: Language
he: שפה

en: Enable
he: הפעלה

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Administration
he: ניהול

en: Action
he: פעולה

en: Logging
he: רישום ביומן

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Resources
he: מקורות

en: Download
he: הורדה

en: Login
he: כניסה

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Country
he: מדינה

en: Weight
he: משקל

en: The configuration options have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Parent
he: אב

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Modules
he: רכיבים

en: Refresh
he: ריענון

en: Region
he: איזור

en: Status:
he: סטטוס:

en: Upload
he: העלאה

en: Error
he: שגיאה

en: All
he: הכל

en: Active
he: פעיל

en: Add content
he: יצירת תוכן

en: Configuration saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Published
he: מפורסם

en: Filter
he: סינון

en: Locale
he: תרגום

en: Fields
he: שדות

en: Thumbnail
he: תמונת אצבע

en: Current
he: נוכחי

en: Code
he: קוד

en: Inactive
he: לא פעיל

en: Profile
he: פרופיל חבר

en: Save settings
he: שמירת הגדרות

en: Updated date
he: תאריך עידכון

en: Pending
he: ממתינות

en: Source
he: מקור

en: Entity
he: יישות

en: Themes
he: עיצובים

en: Translations
he: תרגומים

en: Multilingual
he: ריבוי שפות

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: Automatic
he: אוטומטי

en: Content Type
he: סוג תוכן

en: Apply
he: החל

en: Translation
he: תרגום

en: Profiles
he: פרופילי משתמשים

en: Execute
he: ביצוע

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Locked
he: נעול

en: Account
he: חשבון

en: Translate
he: תרגום

en: Bundle
he: חבילה

en: All languages
he: כל השפות

en: Config
he: קונפיג

en: Dashboard
he: לוח הבקרה

en: Delete content
he: מחיקת תוכן

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
he: שם יחודי הקריא ע"י מחשב. יכול להכיל רק אותיות לועזיות קטנות, מספרים וקו תחתי.

en: Delete translations
he: מחיקת תרגומים

en: Language detection and selection
he: זיהוי ובחירת שפה

en: Update URL
he: עדכון URL

en: Delete @language translation
he: מחיקת @language translation

en: %label has been updated.
he: עודכן %label.
