Ray Enterprise Translation (3.5.0) - en to gl translation catalogue (81 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Title
gl: Título

en: Next
gl: Seguinte

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: enabled
gl: activado

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Content
gl: Contido

en: Group
gl: Grupo

en: disabled
gl: desactivado

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Language
gl: Idioma

en: Enable
gl: Activar

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Administration
gl: Administración

en: Action
gl: Acción

en: Logging
gl: Rexistro

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Resources
gl: Recursos

en: Download
gl: Descargar

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Country
gl: País

en: Weight
gl: Peso

en: The configuration options have been saved.
gl: Gardáronse as opcións de configuración.

en: Parent
gl: Pai

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Modules
gl: Módulos

en: Refresh
gl: Actualizar

en: Region
gl: Área

en: Status:
gl: Estado:

en: Upload
gl: Subir

en: Error
gl: Erro

en: All
gl: Todo

en: Active
gl: Activo

en: Add content
gl: Agregar contido

en: Configuration saved.
gl: Configuración gardada.

en: Published
gl: Publicado

en: Filter
gl: Filtro

en: Locale
gl: Localización

en: Fields
gl: Campos

en: User Interface
gl: Interface de usuario

en: Thumbnail
gl: Miniatura

en: Current
gl: Actual

en: Code
gl: Código

en: Inactive
gl: Inactivo

en: Profile
gl: Perfil

en: Save settings
gl: Gardar os axustes

en: Updated date
gl: Data de actualización

en: Pending
gl: Pendente

en: Source
gl: Orixe

en: Themes
gl: Temas

en: Translations
gl: Traduccións

en: Multilingual
gl: Multilingüe

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: Automatic
gl: Automático

en: Content Type
gl: Tipo de Contido

en: Apply
gl: Aplicar

en: Translation
gl: Traducción

en: Profiles
gl: Perfiles

en: Execute
gl: Executar

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Locked
gl: Bloqueado

en: Account
gl: Conta

en: Translate
gl: Traducir

en: Bundle
gl: Paquete

en: All languages
gl: Todos os idiomas

en: Config
gl: Configuración

en: Dashboard
gl: Panel de control

en: Source language
gl: Lingua fonte

en: Delete content
gl: Eliminar contido

en: Entity ID
gl: ID da entidade

en: The profile has been deleted.
gl: O perfil foi eliminado.

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
gl: Un nome único para o sistema. Só pode conter letras minúsculas, números e guións baixos.
