Lingotek Translation (3.9.2) - en to af translation catalogue (55 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Title
af: Titel

en: Next
af: Volgende

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: enabled
af: geaktiveer

en: Delete
af: Vee uit

en: Content
af: Inhoud

en: Group
af: Groep

en: disabled
af: gedeaktiveer

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Language
af: Taal

en: Enable
af: Aktiveer

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Administration
af: Administrasie

en: Action
af: Aksie

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Download
af: Laai af

en: Login
af: Gebruiker

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Country
af: Land

en: Weight
af: Gewig

en: The configuration options have been saved.
af: Die konfigurasie-opsies is gestoor.

en: Parent
af: Voorganger

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Save
af: Stoor

en: Default
af: Verstek

en: View
af: Wys

en: Upload
af: Oplaai

en: Error
af: Fout

en: All
af: Alle

en: Active
af: Aktief

en: Add content
af: Voeg inhoud

en: Configuration saved.
af: Konfigurasie is gestoor.

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Filter
af: Filtreer

en: Locale
af: Lokaal

en: Code
af: Kode

en: Profile
af: Profiel

en: Save settings
af: Stoor verstellings

en: Pending
af: Hangende

en: Manual
af: Handleiding

en: Source
af: Bron

en: Themes
af: Temas

en: Translations
af: Vertalings

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd

en: Apply
af: Pas toe

en: Profiles
af: Profiele

en: Account
af: Rekening

en: Translate
af: Vertaal

en: All languages
af: Alle tale
