Lingotek Translation (3.9.2) - en to sl translation catalogue (53 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Title
sl: Naslov

en: Next
sl: Naslednja

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: enabled
sl: omogočeno

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Content
sl: Vsebine

en: Group
sl: Skupina

en: disabled
sl: onemogočeno

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Language
sl: Jezik

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Administration
sl: Upravljanje

en: Action
sl: Akcija

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Download
sl: Prenesi

en: Login
sl: Prijava

en: Edit
sl: Uredi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Weight
sl: Teža

en: The configuration options have been saved.
sl: Konfiguracijske možnosti so bile shranjene.

en: Parent
sl: starš

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: Default
sl: Privzeto

en: View
sl: Prikaži

en: Modules
sl: Moduli

en: Refresh
sl: Osveži

en: Region
sl: Regija

en: Upload
sl: Nalaganje

en: Error
sl: Napaka

en: All
sl: Vsi

en: Active
sl: Aktiven

en: Add content
sl: Dodaj vsebino

en: Configuration saved.
sl: Nastavitve shranjene.

en: Published
sl: Objavljeno

en: Code
sl: Koda

en: Profile
sl: Profil

en: Save settings
sl: Shrani nastavitve

en: Pending
sl: Čaka

en: Themes
sl: Teme

en: Profiles
sl: profili

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: Account
sl: Račun

en: Translate
sl: Prevodi

en: All languages
sl: Vsi jeziki

en: Dashboard
sl: Pregledna plošča
