Lingotek Translation (4.0.0) - en to ku translation catalogue (61 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Title
ku: ناونیشان

en: Next
ku: دواتر

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: enabled
ku: چالاکە

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Group
ku: گرووپ

en: disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Language
ku: زمان

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Administration
ku: به‌ڕێوه‌بردن

en: Action
ku: کردار

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Download
ku: داگرتن

en: Advanced options
ku: هەڵبژاردنە ئاڵۆزەکان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Weight
ku: سەنگ

en: The configuration options have been saved.
ku: هەڵبژردنەکانی ڕێکخستن پاشەکەوت کرا.

en: Parent
ku: باوان

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: View
ku: پیشاندان

en: Modules
ku: مۆدیولەکان

en: Refresh
ku: نوێکردنەوە

en: Region
ku: ناوچە

en: Upload
ku: بارکردن

en: Content type
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Error
ku: هەڵە

en: All
ku: هەموو

en: Active
ku: چالاکە

en: Add content
ku: زیادکردنی ناوەڕۆک

en: Configuration saved.
ku: شێوەپێدان پاشەکەوت کرا.

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Locale
ku: شوێن

en: Code
ku: کۆد

en: Profile
ku: زانیاری تایبه‌تی

en: Save settings
ku: ڕێکخستن پاشه‌که‌وت بکە

en: Source
ku: سەرچاوە

en: Themes
ku: ڕووکارەکان

en: Translations
ku: وەرگێڕانەکان

en: Debug
ku: هەڵدۆزین

en: Profiles
ku: زانیاریی تایبەتی

en: Locked
ku: کلیلدراوە

en: Account
ku: هەژمار

en: Translate
ku: وەرگێڕان

en: Not enabled
ku: چالاک نەکراوە

en: All languages
ku: هه‌موو زمانه‌کان

en: Dashboard
ku: داشبۆرد

en: Download translations
ku: وەرگێڕانەکان داگرە
