Lingotek Translation (8.x-1.10) - en to no translation catalogue (61 entries)

en: Next
no: Neste

en: Save configuration
no: Lagre innstillinger

en: enabled
no: aktivert

en: Delete
no: Slett

en: Content
no: Innhold

en: Actions
no: Handlinger

en: disabled
no: deaktivert

en: Cancel
no: Avbryt

en: Enable
no: Aktiver

en: Disabled
no: Deaktivert

en: Enabled
no: Aktivert

en: Action
no: Handling

en: Logging
no: Loggføring

en: Yes
no: Ja

en: No
no: Nei

en: Resources
no: Ressurser

en: Download
no: Last ned

en: Login
no: Logg inn

en: Edit
no: Rediger

en: Reset
no: Nullstill

en: Weight
no: Vekt

en: Settings
no: Innstillinger

en: Name
no: Navn

en: Save
no: Lagre

en: Default
no: Standard

en: Refresh
no: Oppdater

en: Upload
no: Last opp

en: All
no: Alle

en: Active
no: Aktiv

en: Add content
no: Legg til innhold

en: Configuration saved.
no: Oppsett lagret.

en: Filter
no: Filtrer

en: Fields
no: Felt

en: Current
no: Gjeldende

en: Profile
no: Profil

en: Pending
no: Avventer

en: Manual
no: Manuell

en: Community
no: Fellesskapet

en: Entity
no: Entitet

en: Translations
no: Oversettelser

en: Multilingual
no: Flerspråklig

en: Automatic
no: Automatisk

en: Translation
no: Oversettelse

en: Profiles
no: Profiler

en: Usage
no: Bruk

en: Execute
no: Utfør

en: Locked
no: Låst

en: Account
no: Konto

en: Translate
no: Oversett

en: All languages
no: Alle språk

en: Dashboard
no: Kontrollpanel

en: Source language
no: Kildespråk

en: Delete content
no: Slett innhold

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
no: Et unikt maskin-lesbart navn. Kan bare inneholde små bokstaver, tall og understrek.

en: Access Token
no: Tilgangs-token

en: Language detection and selection
no: Språkdetektering og valg

en: The machine-readable name must be unique, and can only contain lowercase letters, numbers, and underscores. Additionally, it can not be the reserved word "custom".
no: Det maskinlesbare navnet må være unikt, og kan bare inneholde små bokstaver, tall og understrek. I tillegg kan det reserverte ordet "custom" ikke benyttes.

en: The source language from which this translation was created.
no: Kildespråket som denne oversettelsen ble opprettet fra.

en: The Unix timestamp when the translation was created.
no: Unix tidsstempel da oversettelsen ble opprettet.

en: Translation changed time
no: Tidspunktet da oversettelsen ble endret

en: The Unix timestamp when the translation was most recently saved.
no: Unix tidsstempel da oversettelsen ble sist endret.
