Lingotek Translation (8.x-1.9) - en to ug translation catalogue (26 entries)

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: enabled
ug: ئېچىلدى

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: disabled
ug: تاقالدى

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: Login
ug: كىرىش

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Refresh
ug: يېڭىلاش

en: Upload
ug: يۈكلەش

en: All
ug: ھەممە

en: Add content
ug: مەزمۇن قوشۇش

en: Configuration saved.
ug: تەڭشەشلەر ساقلاندى

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Translate
ug: تەرجىمە قىلىش

en: All languages
ug: تىللار

en: Dashboard
ug: باشقۇرۇش بېتى
