Ray Enterprise Translation (8.x-1.0) - en to sr translation catalogue (22 entries)

en: Next
sr: Следећи

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: Delete
sr: Избриши

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Enable
sr: Укључи

en: Enabled
sr: Укључено

en: Action
sr: Акција

en: Login
sr: Пријављивање

en: Edit
sr: Измени

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано

en: Manage
sr: Управљај

en: ID
sr: ИД

en: Configuration saved.
sr: Конфигурација је снимљена.

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Translation
sr: Превод

en: Locked
sr: Закључан

en: All languages
sr: Сви језици
