Lingotek Translation (8.x-2.21) - en to ne translation catalogue (48 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Title
ne: शीर्षक

en: Next
ne: अर्को

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Group
ne: समूह

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: disabled
ne: अक्षम बनाइएको

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Language
ne: भाषा

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: Action
ne: कारवाही

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Parent
ne: मूल

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Refresh
ne: रिफ्रेश .

en: Region
ne: क्षेत्र

en: Upload
ne: अपलोड

en: Error
ne: त्रुटि

en: All
ne: सबै

en: Active
ne: सक्रिय

en: Add content
ne: विषयवस्तु थप्नुहोस्

en: Configuration saved.
ne: कन्फिगरेसन संचय गरियो

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Code
ne: कोड

en: Profile
ne: व्यक्तिविवरण

en: Save settings
ne: निर्धारणहरू बचत गर्नुस

en: Source
ne: स्रोत

en: Locked
ne: बन्देज गरिएको

en: Account
ne: खाता

en: Translate
ne: अनुवाद

en: Bundle
ne: पोका

en: All languages
ne: सबै भाषाहरू

en: Dashboard
ne: ड्यासबोड
