Lingotek Translation (8.x-2.9) - en to rw translation catalogue (5 entries)

en: Title
rw: Umutwe

en: Group
rw: Itsinda

en: Yes
rw: Yego

en: No
rw: Oya

en: Locked
rw: gifunze
