Lingotek Copy Target (1.0.0) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Multilingual
pl: Wielojęzyczne

en: Original language
pl: Język oryginalny

en: Add a new mapping
pl: Dodaj nowe mapowanie
