Lingotek Copy Target (1.0.0) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Multilingual
uk: Багатомовність

en: Mappings
uk: Співставлення

en: Original language
uk: Мова оригіналу

en: Add a new mapping
uk: Додати нову відповідність
