Lingotek Copy Target (1.1.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Multilingual
fi: Monikielinen

en: Mappings
fi: Kytkökset

en: Original language
fi: Alkuperäinen kieli

en: Add a new mapping
fi: Lisää uusi kartoitus
