Lingotek Copy Target (1.1.0) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Multilingual
ja: 多言語

en: Original language
ja: 元の言語

en: Add a new mapping
ja: 新しいマッピングを追加
