Lingotek Copy Target (1.1.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Multilingual
ro: Multilingv

en: Original language
ro: Limba originală

en: Add a new mapping
ro: Adaugă o mapare nouă
