Lingotek Copy Target (1.1.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Multilingual
tr: Çok dil

en: Mappings
tr: Eşlemeler

en: Original language
tr: Özgün dil

en: Add a new mapping
tr: Yeni eşleme ekle
