Lingotek Copy Target (1.1.0) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Multilingual
da: Sprog

en: Original language
da: Originalt sprog

en: Add a new mapping
da: Tilføj en ny mapping
